| xFaith a întrebat:

Hey!
Eu in mod natural, am parul ondulat. Imi place sa imi intind mult parul cu placa ca sa fie drept, doar ca atunci cand il indrept nu are volum. ce pot face ca atunci cand imi indrept parul sa fie mai cu volum?

6 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hey! Ce mi-as dori sa am eu parul ondulat! laughing......ca sa revenim la intrebarea ta. Dupa ce ti-ai indreptat parul, tapeaza bine partea superioara a parului si putin restul parului.Da cu fixativ si vei avea si volum dar par drept in acelasi timp.
P.S.:Garantez calitate! laughing
P.S.:Fa-ti parul ca fata de la avatarul tau! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să nu-ți strici naturalețea părului îndreptându-l.Din moment ce folosești placa des scade și volumul părului + că se arde şi îţi nenoroceşti părul.winking

| GeooFenomenala a răspuns:

Pai incerca ca dupa ce il intinzi sa il tapezi sau sa il ciufulesti sus in crestet si va sta mult mai bine o sa veziwinking :*

| Rruxyy a răspuns:

Ca sa obtii volum incearca sa ridici suvita de par in sus si sa o intanzi asa, daca nu poti, dupa ce ti-ai intins parul tapeaza bine partea de sus si foloseste un fixativ.

| Peco a răspuns:

Pai placa, zic eu, ca exclude volumul tongue. Vrei si placa si volum?

| iuliabalascanu a răspuns:

Dupa ce l-ai indreptat da putin cu uscatorul de par in el, dar aplecata cu capul in jos