| addelle21 a întrebat:

Am parul ondulat si as vrea sa aplic spuma fara sa arate ca o sarma ci natural si cu volum, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| alexanelly a răspuns:

Cele mai bune spume la gasesti la wella.Eu tot asa am parul si il face foare misto, nici nu zici ca este dat cu spuma, nu se intaresti insa il face elastic.Inceac-o este foarte buna. Pupici

3 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Hey happy, si eu am parul cret, dar problema este ca nu se gaseste nici un produs cu care sa te dai si sa nu se simta ca sarma la atingere.
Ca parul meu sa imi stea bine si sa arate natural, eu ma spal pe cap in fiecare dimineata si il usuc fara sa il pieptan, si atunci arata cret cu volum si naturalwinking
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Pure.Sunshine a răspuns:

Cel mai bine e sa iti iei o spuma speciala pentru par ondulat (e una la Taft cu ambalaj roz, insa si de la wella e destul de buna) si sa te dai pe parul ud. Pentru un par mediu ai nevoie de spuma cat dimensiunea unui mar sau nectarine.

| astamika24 a răspuns:

Poti folosi un fixativ ff bun de la always cu infuzie de ceramide, astfel parut iti va sta exact asa cum doresti, nu va sta ca sarma si in plus daca nu mai doresti aceeasi coafura a doua zi te fixativul se duce la pieptanat.am si eu acest fixativ si il folosesc cu drag in fiecare zi