| puffika a întrebat:

Am parul pana dupa umeri, pana la sani.Cam cat timp trebuie sa mai astept ca sa creasca pana dupa sani? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
Parul creste 1 cm pe luna. Daca ti neaparat sa iti creasca mai repede cumpara o sticluta de ulei de ricin.Este foarte eficient, ieftin si il gasesti in farmacii sau farmacii naturiste(plafar).
P.S:Il mai poti folosi pentru cresterea unghiilor, a genelor si sprancenelor.
Bafta:*

6 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

4-5 luni
dar sa stii ca depinde de ce mananci

http://www.kudika.ro/......u-par.html
sper ca te-am ajutat
succes!

| Ilinca a răspuns:

De regula parul creste cam un centimentru pe luna. Calculeaza tu big grin

| lila_1550 a răspuns:

Lungimea maxima pana la care poate creste parul unei persoane este determinata de grosimea si structura firului de par, care sunt conditionate gentic.cresterea lui depinde sezonul anotimpului in care suntem de fiecare individ, de varsta lui.la femei in general creste cam 1 cm pe luna.

| vader a răspuns:

Depinde de sani.

| AndreDeeaA a răspuns:

Cred ca vreo 3-4 luni big grin

| ellalife a răspuns:

În mod normal parul creste cu 1cm pe luna, iar unele norocoase (din punctul meu de vedere) primesc de la natura chiar mai mult. Depinde de factorii ereditari.