| Anonim_4683 a întrebat:

Am parul pana la jumatatea spatelui si vreau sa ma tund cam asa: cu breton si din partea de jos sa nu imi scurteze deloc, insa pe deasupra sa fie un fel de bob doar ca mai lung. sper ca ati inteles ce am vrut sa spun. Ca si o scara dreapta pe partea de deasupra. imi puteti arata o poza? Dau funda. Multumesc

5 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu e deloc adevarat ca nu iti sta bine. Eu asa sunt tunsa si sunt multumita. Doar ca trebuie sa iti petreci mai mult timp in fata oglinzi. Daca il ai ondulat si ti se increteste mai mult parul scurt ar fi indicat sa folosesti o placa sau sa il infoiezi si parul lung. Te descurci tu :).
Ca sa iti stea mai bine, e indicat sa il filezi.
Singura poza in care se observa cum imi sta ar fi asta, dar nici asta nu e prea clara...

http://photos2.hi5.com/0119/170/789/ZletoW170789-02.jpg

succes :)

http://photos2.hi5.com/0119/170/789/ZletoW170789-02.jpg

| veveroi a răspuns:

Inteleg perfect ce zici si nu face asta s.ar vedea foarte aiurea mai ales ca nu s.ar aseza daca ai parul drept de fel cel lung va sta drept iar "bobul" isi va ondula oarecum varfurile, daca il ai ondulat la fel doar ca bobul va sta si mai zbarlit.demi lovato am observat ca avea intr-un timp tunsoarea de care spui tu si se vedea aiurea. poza am cautat dar n-am gasit.tot mai bine se aseaza cand este filat sau inscarat.

bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt eu tunsa big grin am parul drept de culoare blond si se vede fain... daca vrei poze da add la iubitageo28 si cand o sa am poze o sa iti dau :*