| Dnnx a întrebat:

Anul asta sunt in clasa a 7-a. Si vreau sa-i sochez pe colegii mei cu noul meu look.As vrea sa increc o noua frizura. Eu am parul pana la jumatatea spatelui breton in partea dreapta[mai lung]si ondulat.

CE imi recomanda-ti?

9 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Tunde-te ceva de genu
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si asta imi place da vei avea nevoie de placa daca il ai ondulat
http://www.coafuri-noi.com/files/images/Imagini-coafuri-36.preview.jpg
sau
http://www.topcoafuri.ro/......lour10.jpg
http://4.bp.blogspot.com/......_lung4.jpg
acum depinde cum til aranjezi tu ca aici toate st aranjate

Bafta la cautat

| Drinni a răspuns:

Sa te tunzi ca rihanna, lady gagahappy... ceva rock... fundita?

| αℓγήα ツ a răspuns:

Cam ceva de genu am si eublushing numai ca eu am parul drept[zici ca il am indreptat cu placaon the phone
eu ma gandeam sa`mi fac breton drept mai jos de sprancene[nu sufar bretonu pn la jumatea fruntiilaughing]si`n lateralul bretonului lasa` parti mai lungi cu vreo 4-5 cm ca atunci cand il prinzi in coada sa nu mai creeze efectu ala de banalitatehappy
daca poti iti poti face niste suvite suftirele[vreo 3-4] culorigen turquoise rozbatting eyelashes
sper ca-ti place viziunea mealaughing

| Domyno a răspuns:

Vopseste-te in culorile curcubeuluihee hee

| imortal a răspuns:

Bretonu-n ochi, ras la ceafa, putin dispersat in parti, culoare un bej mai inchis laughing pai ai putea sa il indrepti, apoi il impletesti intr-un coc la ceafa din care sa curga pe spate o fasie de par mai lata, dar mult mai scurta decat era intial parul tau de lung, si chiar il poti ondula putin la varfuri in parti, dupa ureche, cateva suvite subtiri, ondulate. bretonul drept. iar culoarea o lasi aceeasi, dar sa fie una singura. mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ti-ai putea face breton sin in parte stanga pentru a fi uniform. Sa te tunzi in trepte si astfel parul se va aseza frumos... dar daca vrei sa te si vopsesti...

| Dnnx explică:

Azur e doar un nume care imi place mie eu st fata laughing

| BUlululica a răspuns:

Azur esti fata sau baiat ca azur e nume de baiat]