| AlinElle89 a întrebat:

Am parul roscat, ochi caprui inchis, tenul putin mai inchis, ce culoare de fard mi s-ar potrivi la ochi?happyMsk, dau fundita pentru cel mai,, inspirat"

Răspuns Câştigător
| alexandra_8659 a răspuns:

Pentr tipul tau de ten ai de ales intre auriu, fildes, piersica, maro, verde si roz, ca fard. iti recomand sa arunci o privire si pe www.divahair.ro

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nuante de maro, kaki sau verde!

| ioanaioana a răspuns:

Si eu am ochii caprui inchis si ma machiez chiar foarte des.Si am observat ca la ochii caprui se potriveste cel mai mult nuante de violet, verde si nuante cat mai deschise de exemplu un roz mai pal sau un mov pal

| NoAntidote a răspuns:

Un roz. http://www.google.ro/......tp?/imgres 374&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=859&vpy=315&dur=30&hovh=184&hovw=274&tx=101&ty=90&ei=sQmsTKSHH8-CswbB0Y3PBA&oei=qwmsTPyqE4mDswb2x_nYAw&esq=2&page=2&ndsp=19&ved=1t:429, r:4, s:34&biw=1366&bih=675

| Bby_4689 a răspuns:

Mergi pe nuante de maro pana la auriu... evita rozul

| Alexandru_7007 a răspuns:

Eşti frumoasă şi naturală, oricine e frumos/frumoasă-n felul său, bucură-te de cum te-a lăsat Dumnezeu. happy