| karla123 a întrebat:

Heii.; 3. O prietena de-a mea vrea sa se vopseasca.Ea are parul saten, tenul trage putin spre inchis iar ochii ei sunt caprui. Nu se hotaraste intre roscat si brunet. Imi puteti da o idee, sau o alta nuanta care i s.ar potrivi.big grin

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

În niciun caz roşcat. Nu se potrivesc sub nicio formă nuanţele calde. De preferat ar fi un negru albăstrui sau castaniu închis cu şuviţe ciocolatii sau şatene.

| DianaDiaa a răspuns:

Aceeasi chestie si la mine (dar nu vreau sa ma vopsesc deocamdata). Deci dupa cate stiu eu i se potrivesc nuantele de saten(aluna)(altceva...nu stiu ce sa zic) Sa mai caute pe net.

| EmaTanase a răspuns:

Pai daca are tenul mai inchis brunetul e cea mai inspirata alegerehappySucces:*

| ruxiionita a răspuns:

Am o prietena a carei ten trege spre inchis si sa vopsit roscata ii sta foarte bine cu tenul. Deci varianta mea ar fi roscat