| AlinElle89 a întrebat:

Ce culoare la ochi mi s-ar potrivi? Am parul roscat, ochi caprui inchis, tenul putin mai inchis. happy Msk

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna, Ioana. Din mesajul tau nu inteleg exact daca te referi la culoare irisului sau la cea a unui fard care te-ar avantaja. Daca este vorba de iris, cel mai bine ti se potriveste culoara naturala. Stii cum se spune, ce e simplu, e genial. Daca te referi la fard, iti recomand nuante calde de maron, roz sau gri. Un gand bun, Elena.

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Deshi nu te cunosc, pot jura ca estiff frumoasa happy Cred ca ti s`ar potrivi ochi negri sau verzi happy

| Muflă a răspuns:

Daca e vorba de machiaj... un lila sau verde

| ale a răspuns:

Verzi?big grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Verzi sau albastri love struck.Ai fi superba asa laughing. Dar cred ca esti si cu ochii caprui.

| Nastia a răspuns:

Verzi, sigur

| Bondarel99 a răspuns:

Par roscat-ten inchis-VERZI cu siguranta

| Doddel a răspuns:

Blue