| LoLo_9163 a întrebat:

am tenul deschis la culoare, ochi caprui, parul ondulat spre cret si culoarea e blond inchis. Mi s-ar potrivi alta culoare la par mai bine?

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Lasal asa sau incearca sa il mai deschizi putin sa il faci blond pur

| Laurici :x a răspuns:

Iti recomand satenul dar totusi nu iti vopsi parul deoarece rezultatele negative nu vor inceta sa aparawinking multi ar vrea sa aiba parul ca al tauwinking :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi spne sa nu te vopsesti mai bine dutel a mare si te bronzezi putin cred ca iti va sta foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi spne sa nu te vopsesti mai bine dutel a mare si te bronzezi putin cred ca iti va sta foarte bine