| kUuKii a întrebat:

Am parul saten inchis si mi-as dori sa il am mai deschishappy
nu vreau vopsea de par straight face
>Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Folosete apa oxigenata in fiecare sera, dupa ce te speli pe cap poti folosi la clatire ceai de musetel!:* cea mai eficienta este insa o masca compusa din: un galbenus de ou, ulei de masline, zeama de lamaie si miere de albine. tinut pe par aproximativ o ora jumate, amestecul incepe sa decoloreze parul, dar depinde de tine cat de des poti face aceasta masca:* bafta cu decoloratulwinking

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Exista si o pudra pentru decolorarea parului.

| deewtzycka a răspuns:

Nu incerca chestia cu ceai de musetel-e pentru blonde
incearca sa te speli cu apa oxigenata
funda?hee heebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti adauga in sampon apa oxigenata si cu timpul se deschide!

| Kalle a răspuns:

Cand te speli pe cap, la clatire sa folosesti ceai de musetel happy