| onelessreason a întrebat:

Vreau sa-mi deschid parul la culoare, eu sunt saten inchis si as dori sa ajung la un saten deschis. Ce vopsea imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| hana a răspuns:

Daca ai mai avut parul vopsit in nuanta inchisa, chiar si cu mult timp in urma, si chiar daca nu se mai vede culoarea exista riscul sa nu iti iasa uniform pentru ca pigmentul e fixat inca pe firul de par.insa daca e parul tau natural nu ar fi nici un motiv sa nu iasa bine, incearca palette sau de la coafor sunt foarte bune produsele de la selective

3 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Eu iti recomand vopseaua briance este cea mai buna vezi daca are saten deschis daca nu incearca palette

| IepurashRocker a răspuns:

Decoloreazã-l.

| onelessreason explică:

Dar crezi ca imi va iesi culoarea de pe cutie?