| Sara2 a întrebat:

Am parul saten-roscat natural, daca ma decolorez cu pudra si imi iau un blond asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0
imi va iesi exact ca pe cutie?

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Asa se explica greseala ta:faptul ca vrei sa te faci blonda.Inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cutie vezi la Dragoste si sex?
Beauty & Fashion.

| Sara2 explică (pentru anonim_4396):

Am vrut sa pun intrebarea la Beauty & Fashion dar din greseala si din obisnuinta am pus-o aici, chiar dupa ce am dat "trimite" mi-am dat seama de greseala dar nu o mai pot rectifica

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sara2):

Aici gresesti pentru ca nu stii totul, despre TPU. Postezi intrebarea la categoria corespunzatoare si poti cere stergerea intrebarii pusa din greseala, cum zici, la Dragoste si sex.Mult noroc.