| Barbiiiiie a întrebat:

Heiii. Am si eu o nelamurire, cum ar fi, as vrea sa ma vopses intr.un castaniu deschis, ceva in gen : http://www.google.it/......tp?/imgres Asadar problema e ca eu il am destul de inchis aproape pre negru, as vrea sa stiu daca iesa culoarea dorita pe parul meu Funda

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Nu pot vedea imaginea sad
Preferabil, ar fi să mergi la coafor, iar coafeza să ți-l vopsească.
Nu are rost să te riști, deoarece dacă nu iasă bine, o să regreți că ți l-ai vopsit tu.
Eu cred că trebuie să folosești decolorant, ca să prindă vopseaua nuanța dorită pe părul tău.