| GoAwayBitch a întrebat:

Am parul saten si vreau sa ma fac roscata daca nu folosesc decolorant s-ar prinde pe par? Mi-am m-ai facut niste suvite cu decolorant si acum mi s-a ars parul, am facut doar la varfuri, dar daca folosesc doar vopsea in par se mai simte parul ca si sarma?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai parul ars la varfuri, taie putin din el si incearca sa te vopsesti cu o vopsea dela l'oreal

| Memecy a răspuns:

Hmm de ce nu lasi parul natural e cel mai fain (parerea mea proasta)