| PinkSparkle a întrebat:

Am părul şaten spre blond închis şi aş vrea să mă decolorez un pic. Cam cât ar trebui să-l ţin pentru a căpăta nişte şuviţe destul de deschise?

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

In jur de 10 minute in functie de nuanta dorita. Daca vrei sa te deschizi doar cu o nuanta fata de culoarea ta naturala tine cca 5 min. daca vrei cu 2 nuante cca 10 min.dar mai mult nu tine ca-ti arzi parul!

2 răspunsuri:
| angy_2105 a răspuns:

Papusa nu iti recomand sa te faci acasa. o sa-ti strici parul.du-te la un coafor cel mai bine.sau daca nu ai banuti poti sta 20 min cu decolorantu.ai grija:*

| Alexandra_1669 a răspuns:

Acel produs de decolorat daca sti cum sa il aplici pentru tine eu as zice sa il lasi cam 10 minute maxim. Parul tau imi pare fii mai mult a blond aluna`. 1o minute este perfect`!