| Gabrriela00 a întrebat:

Am parul scurt pana la umeri. Cand ma scol, imi sta de parca l - am bagat in ascutitoarea de creioane. Se increteste la un minut dupa ce l-am pieptanat sau chiar mai putin. Cand era mica, il aveam cu bucle mici, acum pot sa il pieptan toata ziua ca nu sta calumea. Am 10 ani, nu folosesc placa, nu, a duc la salon. Asta sa va fie clar. Un sampon, ceva sa folosesc, fac baie de 3 ori pe saptamana. Dar nu sta bine, niciun baiat nu o sa ma plac daca arat ca o mumie. Eu la fata sunt frumoasa, dar parul meu este varza. FUNDA+VOT daca aveti vreo idee cum sa imi stea parul bine. O si l-am mai tuns mai demult acum vreo 5 6 luni, dar peste 2 saptamani sau mai putin iar sa ciufulit.

1 răspuns:
| Acadeeeaa a răspuns:

Indreapta-l cu placahappy.
Sau prindeti`l mereu in codita impletita, coada sus, coada jos, cocwinking!