| Gabrriela00 a întrebat:

Am parul scurt pana la umeri. Eu cand eram mica il aveam mai cret si acum cand ma scol inl am ca o vrajitoare. Are pe la breton bucle cat capu meu de mari i cand le tund nu stau bine. Mereu se increteste. Ma pieptam frumos, dupa 1 minut e varza. Cum sa il fac sa nu se increteasca si sa il am si eu frumos ca orice fata? Funda, va rog, unii baietii radeau la mine la scoala si nimeni nu o sa ma placa daca nu fac ceva cu parul. FUNDA+VOT.

3 răspunsuri:
| Gabrriela00 explică:

Am 10 ani, nu folosesc placa si parintii nu ma lasa la salon, nici u ei, oricum nu isi irosesc banii pe mine.

| Powpow a răspuns:

Oricum baietii sunt mai nesimtiti,nu trebuie sa ii bagi in seama,o placa cred ca ti-ar rezolva problema,dar oricum eu mi-as dori sa am parul cum il descrii tu big grin m-as mandri cu el, trebuie doar sa ii ignori pe baietii care rad de tine (ei rad si cand iti prinzi parul intr-o coada, asa fac la mine si am tot 13)...cred ca ar sta mai dragut daca l-ai tunde mai scurt parerea mea dupa cum mi te imaginezbig grin.Bafta!

| SabinaMaria a răspuns:

Du-te la un salon special...batting eyelashes
Ai incercat sa ti-l indrepti cu placa?