| Guitarlove a întrebat:

As vrea o schimbare.Acum pe moment. Pt ca incep scoala thinking si nu stiu, unde as putea face aceasta schimbare, daca imi recomandati ceva? De tuns nu cred ca ma tund am parul un pic mai jos de umeri si daca ma mai tund mi se increteste si mai tare parul` :-s. ca e cret la varfuri. nujtu. ce`mi recomandati? Multumesc love struck

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, schimba-ti imbracamintea, foloseste accesorii noi, vopseste-ti parul daca nu vrei sa il tunzi, dar totusi vrei o schimbare...bafta.

| danutza a răspuns:

Incearca o schimbare totala de look inclusiv freza, imbracamintea happy...

| Kalle a răspuns:

Fa-ti suvite asemanatoare culori parului sa vezi la haine ce ti s-ar potrivi mai bine decat acum

| doinitza a răspuns:

Se spune ca atunci cind vrei sa incepi o viata noua, sau intervine ceva nou in viata noastra noi vrem sa ne schimbam si incepem mereu cu frizura... oricum eu sunt in aceiasi dilema...cred ca doar o sami retez virfurile...