| Kattth a întrebat:

Am parul vopsit, culoarea negru albastrui. Nu intentionez sa ma mai vopesc pana la iarna si sunt nevopsita de 2 luni. O sa scap de culoare complet in cat timp? Vreau sa ma vopesc de Craciun un saten deschis. Culoarea mea naturala este saten inchis. HELP ME!

1 răspuns:
| Mikyyyyx a răspuns:

Daca e vopsea, o sa mearga doar cand iti creste parul, dar o sa arate urat la radacini. poti doar sa te vopsesti acum in saten inchis apropiat de nuanta naturala ca sa nu se vada cand creste, iar apoi il mai vopsesti la iarna