| kikirikikikiki a întrebat:

Bună fetelor. Culoarea mea naturală a părului este şaten închis, iar anul trecut m-am vopsit pentru prima dată negru albăstrui. Până în prezent m-am vopsit de 3 ori această culoare şi ultima dată a fost la începutul lunii noiembrie 2016. De atunci vă daţi seama că aceasta nuanţă de negru albăstrui nu mai este atât de intensă adică nu se prea mai vede ca sunt vopsită. Dar, mi-a venit în cap gândul de a mă face roşcată. Se poate aplica această nuanţă peste parul meu care nu a mai fost vopsit de 3 luni şi jumătate fără decolorare?

1 răspuns:
| Alexandranikomanh15 a răspuns:

Parul tau nu a avut loc de multe vopseli! Deci eu cred ca va prinde roscat, mai ales daca nu se mai vede negru albastrui ca la inceput, sa stii ca pe parul negru orice culoare este greu sa mai iasa dupa! Dar roscatul cum este o culoare inchisa este mult mai posibil sa iasa, sper sa-ti iasa! Bafta