| MrMihaI347 a întrebat:

Am pătat o geacă din fâş cu fierul de călcat, sunt nişte pete mai maronii. Am încercat cu vanish şi n-a mers, dacă aveţi alte idei lăsaţi mai jos.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Altă idee consta intr-un petic din acelasi material aplicat peste. Acelea nu sunt pete ci acolo s-a ars fâșul.

| Adbbmsh a răspuns:

Cred ca este ceva mai grav decat o pata. Probabil s-a incins materialul si s-a ars.

| Brieezer a răspuns:

Ceea ce ai făcut tu este arsura, adică fasul s-a ars. Nu cred că o să se mai ia...