| numauitaoricesevaintampla a întrebat:

Am pielea sensibila nu stiu ce sa mai folosesc nimic nu merge cu epilatorul si cu ceara iese par sub piele cu bigul se face din ce in ce mai negru si des.Iar crema epilatoare nu e de durata si se spune ca intareste keratina din care este facuta structura parului.Nu stiu ce sa mai fac voi ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Bezile depilatoare

| numauitaoricesevaintampla explică (pentru TheRealDaniel):

Mersi asta am uitat sa o spun dar am zis ceara cred ca e cam tot aia.Doar ziceam.

| TheRealDaniel a răspuns (pentru numauitaoricesevaintampla):

Daca ai incercat de toate du-te la un dermatolog sa-ti spuna ce este de facut in cazul asta.

| numauitaoricesevaintampla explică (pentru TheRealDaniel):

Dermatologul nu se ocupa cu problemele pielii? Poate fi si o dereglare hormonala oricum numai conteaza se rezolva in timp...inca o data mersi