| anonim_4396 a întrebat:

Am primit acum ceva timp cadou un parfum de la o cunostinta din Italia. Mi-a placut foarte mult cum miroase insa s-a terminat si am aruncat sticla acum cateva luni. Problema e ca am uitat cum se numea si de cateva zile caut ca disperata. Era o sticla dreptunghiulara, cam asa: http://static3.depositphotos.com/......bottle.jpg doar ca era transparenta iar capacul era mult mai mare, parand ca face parte din corpul sticlei. Pe partea din fata erau aplicate niste patratele roze si verzi, iar parfumul avea un miros dulceag. Daca stiti despre ce parfum e vorba lasati un mesaj aici, mi-ati fi de mare ajutor.

1 răspuns:
| Theddy a răspuns:

Cred că e vorba de CHANEL. :* ador parfumul chanel. Sticla seamănă mult cu cea arătată de tine.