| SweeTLemon a întrebat:

Am primit o pereche de balerini, negri de lac dar sunt cu varf ascutit si nu prea imi place. Dati-mi niste idei cu ce i-as putea asorta?!

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cu uniforma pe care o s-o porti la scoala la toamna happy fiind de lac sunt mai eleganti, se poarta mai mult seara si ii poti pune la colanti negri cu orice fel de bluza sau maieu vrei tu

| SweeTLemon explică (pentru mixxjim):

Hai ca ai fost tare cu uniforma...bravo laughing)

| mixxjim a răspuns (pentru SweeTLemon):

Pai asa vorbeau guvernantii nostri nu demult, de la anul sa fie obligatorie uniforma peste tot

| SweeTLemon explică (pentru mixxjim):

As accepta sa port si uniforma daca m-am mai putea intoarce in anii de liceu...winking

| mixxjim a răspuns (pentru SweeTLemon):

Cum sa facem sa ne iasa chestia asta? laughing

in alta ordine de idei, lamaile astea ale tale arata superb, au o culoare minunata si foarte luminata si se vad super printre toate celelalte happy o zi buna!

| Slendăriț a răspuns:

I-ai putea asorta cu o rochita de vara spre negru sau un costumas mov dar un mov mai inchis.Si ar mai merge cu ceva albastru sau rosu.Cum vrei tu.Si poate cu o curea mai inchisa la culoare.Deci poate ti-ai dat seama ca negru este o culoare inchisa deci trebuie sa se asorteze cu culori inchise.