| KDily a întrebat:

AM pus o comanda la Lady`s si am primit azi mesaj ca intre orele 10-16 ma va cauta un curier.M-a sunat curierul pe la 1 si nu am auzit telefonul(eu eram la scoala).De unde pot recupera coletul?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pai cum stii ca te-a sunat? Ori ai vorbit cu el ori ai vazut apelul pierdut, suna-l sa-l intrebi cand mai poate sa vina.

| michelia a răspuns:

Apelezi firma de curierat si o sa ridici tu coletul de la sediul lor.

| JeSuisElle a răspuns:

Suna inapoi la numarul respectiv, dar oricum cred ca pachetul tau se afla ori la sediul lor ori la posta.

| bObby123 a răspuns:

Eu de 2 ori nu am raspuns. pe acelasi motiv ca nu am auzit telefonul.
La mine sa intampat cam asa: Am dat o comanda pe net si ma suna mereu soferul cand era in zona, el mi-a spus ca e a 3 -oara cand m-a sunat desi eu decat odata am vazut ca aveam un apel ratat de la un nr pe care nu il stiam!
Totusi poti sa suni la numarul care tea sunat si sa te interesezi, e cel mai sigur asa!