| Wennty2 a întrebat:

Dacă am primit comanda prin olx fan curier, am introdus datele, ziua si orele când trebuie sa vina curierul sa ridice coletul, trebuie sa mai fac eu ceva? Sa contactez curierul?
Trebuia ieri sa vina, si pana azi nu am primit nici un mesaj

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu inteleg ce comanda ai primit tu. Cred ca te referi la faptul ca ai contactat firma de curierat prin olx, ai completat formularul si astepti sa vina sa iti ridice un colet, nu? Daca a trecut termenul, incearca sa te uiti din nou pe formular, vezi daca ai completat totul corect si a fost trimis. Daca totul este bine, incearca sa contactezi suportul de la olx.