| BlackRoseMary a întrebat:

Am pus o intrebare
http://www.tpu.ro/......e-bine-sa/ si vreau sa specific ca inca nu m-am dat cu pudra. Si referitor la raspunsul cu saritul corzii vreau sa spun ca singura mea joaca e plimbarea cu fetele prin parc

2 răspunsuri:
| strawberryblonde a răspuns:

Atata timp cat fardul si rimerul nu ti se va urca la cap nu are nimeni nimic impotriva. De fel e frumos ca la varsta asta sa fi cat mai naturala si sa ai obiceiuri mai copilaresti, pentru ca pe la 17 ani oricum nu vei mai putea face ce trebuie facut la 11 ani asa ca vei dori sa dai timpul inapoi... Toate la timpul lor zic eu, in fond fardurile in exces strica tenul, pielea fetei etc. Iesi cu fetele, distrati-va, cititi, barfiti dar mai usor cu fardurile si fitele.

| strawberryblonde a răspuns:

Atata timp cat fardul si rimerul nu ti se va urca la cap nu are nimeni nimic impotriva. De fel e frumos ca la varsta asta sa fi cat mai naturala si sa ai obiceiuri mai copilaresti, pentru ca pe la 17 ani oricum nu vei mai putea face ce trebuie facut la 11 ani asa ca vei dori sa dai timpul inapoi... Toate la timpul lor zic eu, in fond fardurile in exces strica tenul, pielea fetei etc. Iesi cu fetele, distrati-va, cititi, barfiti dar mai usor cu fardurile si fitele.