| anonim_4396 a întrebat:

Am sânii lăsați si moi.Ce pot face?

7 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Sa slabesti ''pisi''. Sanii se pot lasa si de la prea mult sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și nu e de ajuns să slăbești

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca sunt moi este o caracteristica perfect normala a sanilor, mai alez in cazul celor de marimi medii sau mari, deoarece acestia sunt alcatuiti in mare parte din tesut adipos. Atentie! Slabitul, mai ales cel brusc, este daunator pentru acestia deoarece ei vor incepe sa se lase. Iar daca chiar sunt deja lasati, asa cum zici, ar trebui sa mergi sa faci o mamografie, iar doctorul iti va spune daca ai nevoie sau nu de o mastoplexie. Asta atata timp cat esti dispusa sa faci o operatie si ai suficienti bani pentru aceasta ( costa aproximativ 2000- 2500 €). Din pacate, forma sanilor nu poate fi recuperata altfel. Si eu ma confrunt cu aceeasi problema desi am doar 16 ani. Trebuie neaparat sa merg la ecograf.
Multa sanatate!

| DryIce a răspuns:

Sa slabesti

| Cσcσ a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva in mod natural. Poate ai purtat sutien in fiecare zi si, in consecinta, au devenit asa.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Poti sa ii intaresti