| loredana_4897 a întrebat:

Daca ai sanii lasati se pot tonifia prin masaj?

5 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Buna Lori! Da, daca faci masaj de 2 ori pe zi, se vad rezultate, dar in mai multe saptamani. Cred ca stii cum se face masajul. Daca nu, ti-l descriu eu aici: amadoua mainile pe sani si cu mana dreapta faci in sensul acelor de ceasornic iar cu stanga in sensul invers acelor de ceasornic, mai exact, ii impingi spre interior apoi ii tragi spre exterior pana faci o rotatie completa si repetide mai multe ori. Poti sa mai incerci sutienele push-up, se zice ca muschii sanilor se obisnuiesc asa, dupa forma sutienului.

| PetreConstanta a răspuns:

Sincer - ce este lasat - lasat ramane

| Darkus a răspuns:

Pai in primul rand nu mai Purta Sutien, Apoi da asa raman, Iar daca vrei sa-i mai maresti un pic, uitate in buzunar bagati silicoane

| MescaMascalina a răspuns:

Se tonifiaza mult mai bine daca ridici greutati, gen gantere. Sau daca nu ai, umple niste sticle de 1l cu apa si fa exercitii cu ele:*

| ionut6715 a răspuns:

Sau daca nu ai, umple niste sticle de 1l cu apa si fa exercitii cu ele:*