| morosanuclaudia a întrebat:

AM SI EU CATEVA INTREBARI DACA POATE CINEVA SA MI RASP SI MIE PLS...:

1.CARE E DIFERENTA DINTRE PRIMER ACID SI CEL NON ACID? EU AM NON ACID.AM INTELES CA CEL NON ACID E BUN VARA CAND E CALD SI SOARE.

2. DACA DAU CU PRIMER ARE CEVA DACA NUMAI DAU GEL BAZA SI DAU DIRECT GEL CONSTRUCTIE?

3.SAU DACA DAU DIRECT GEL BAZA SI NUMAI DAU PRIMER ARE CEVA?

4. LA INTRETINERE:sa ti zic ce nelamurire am eu.dam tot glul jos, dar poti avea posibilitatea sa nu ajungi chiar la unghia naturala, si atunci ce facem? dam direct gel baza? ca am inteles ca primer merge doar pe unghia naturala?

1 răspuns:
| Dilavia a răspuns:

Nu stiu, eu vreau doar sa iti spun sarbatori fericite! si la multi ani!