| detty24 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o intrebare pentru cele care au facut manichiura... Pentru a construi unghia de gel dupa pilirea unghiilor se aplica o solutie numita,, prep,, dupa care primer, astept sa se usuce dupa care pot pune direct gel de constructie sau e nevoie de gel de baza? cand e unghia gata uscata se pune finish pe ea si cam atat? Fundita*-*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sincer nu mă pricep, vezi aici dacă te poate ajuta,
http://www.youtube.com/watch?v=kpEFNEHMi08
Te pup!

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Fa cursul de manichira si-ai sa inveti tot ceea ce-ti trebuie.nu-=ti strica unghiile dupa cum auzi sau citesti pe net.mai sunt cateva etape importante intre ceea ce ai spus tu acolo.