| Jochkyr a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere,sunt baiat iar deseara am un majorat. Vreau sa imi iau blugi de o culoare albastru deschis,aproape de alb, tricou alb, tenesi albi...si ma gandeam sa imi iau curea neagra, un lantisor negru, ceas negru iar sireturile de la tenesi fiind negri...credeti ca s-ar potrivi?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Demential, numai ca vei veni acasa patat, de atatea imbratisari din partea fetelor si nu numai.

| fuzzer a răspuns:

Da,chiar foarte elegant si decent pot spune.

| aleahimk a răspuns:

Ti-ai ales bine tinuta, dar si accesoriile. poate impartasesti si cu noi o poza sau impresii de la majorat. Distractie placuta! kiss

| Jochkyr explică:

Va multumesc frumos pentru sfaturi!

| ellasmith a răspuns:

Cred ca fiecare se poate imbraca dupa propriile gusturi, dar o pata de culoare nu ar strica, alb si negru, dupa parerea ma ca fata....nu prea.

| EsLOVEes a răspuns:

Eu cred ca da... te-ai gandit bine la tinuta! ^^. bucura-te de majoratul tau, si fii sigur ca o sa arati bine!