| FrancezuRN a întrebat:

Am și eu o întrebare, cum as putea slăbi la față, ca acei băieți frumoși, înalți și puțin Trași la față, știe cineva ce ar trebui sa fac?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta inseamna ca esti grasut, slabeste

| FrancezuRN explică (pentru RAY):

Sincer să fiu, la 18 ani, am 78 kg
O fi bine?

| RAY a răspuns (pentru FrancezuRN):

Inaltimea?

| FrancezuRN explică (pentru RAY):

1.70 c-am așa!

| RAY a răspuns (pentru FrancezuRN):

8 kg trebuie sa slabesti, in mod normal trebuie sa ai 65, 70 la 1, 70, nu exista slabire faciala, exista slabire

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru FrancezuRN):

Nu te lua dupa idioti; la 1, 70m poti avea si 90 Kg, dar sa fii plin de muschi, nu de grasime

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Uu, dur domnu' Valeriu, dar adevarat intr-o oarecare masura happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru DovleacTurbat):

In intregime este calabil ce am afirmat; dar iti multumesc pentru intelegere.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu prea e de acord anatomia umana, 90kg de muschi nu se poate, 90kg total masa, da. Stima si respect.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Esti prost; sau ai interpretat defectuos afirmatia mea!? te rog sa recitesti! doar oligofrenii au impresia ca shaorma creste pe porcii fara schelet.winking

| dannyel86 a răspuns:

E clar ca trebuie sa slabesti peste tot, nu doar la fata.
Scaderea in greutate va aduce modificari atat la chip, cat si in celelalte parti ale corpului, acolo unde e posibil acest lucru.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Asta depinde, in mare parte, de structura osoasa asa ca in mod natural nu poti face multe in privinta asta. Dar cum s-a mai zis, e posibil sa vezi o diferenta daca dai jos niste kilograme.

| GoldandSilver a răspuns:

Fa sport si tonificati musculatura!

| farfuriaverdex a răspuns:

Nu poti slabi doar unde vrei, slabesti treptat in functie de genetica pe care o ai.