| wyorel007 a întrebat:

O intrebare pentru fete... voua cum va plac baietii?
Inalti, frumosi...etc

7 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Inteligenti, educati, cu simtul umorului, sinceri, ingrijiti care stiu cum sa se comporte cu o fata, stiu sa ii arate cat tin la ea, stiu sa o faca fericita si sa ii ofere intelegere, afectiune, iubire...

| inger02 a răspuns:

Imi plac baietii care stiu cum sa se poarte cu o fata care iubesc o fata cu adevarat si inteligenti.:X

| Cosmiinna a răspuns:

Ok, eu niciodată nu m-am uitat la aspectul băiatului cu care am stat bine, nici un vagabond de pe strada dar totuşi dacă se îngrijeşte e destul happy contează sufletul, cel puţin pentru mine

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Pai mie imi plac baiezi asa :
Fizic : bl0nzi. ochi caprui sau albastri. medi la inaltime. slabi nu grasi. frum0si
Sufletesc : dragut. bun cu lumea. sa iubeasca animalele. sa fie atent cu mine. sa nu se uite la altele etc big grin

| ToxicBubless a răspuns:

Cei inteligenti,care vor o relatie stabila,nu doar sex,care sunt tandri,sensibili, romantici
Nu am o preferinta, in afara ca mai inalti decat mine si nu grasi/uratihee hee.

| Oxa a răspuns:

Poi daca esti curios mie imi plac baieti bruneti cu ochii caprui sau verzi nu ma deranjeaza daca au pistrui slabuti si inaltime ...mediewinking

| TotLora a răspuns:

Cu bani si prosti.