| Tinadragutza a întrebat:

Am si eu o intrebare daca am parul foarte lung asta inseamna ca nu m-am tuns de 7 ani si are 1m 30 iar eu am 1m 45 imi poate afecta sanatatea cumva?

Răspuns Câştigător
| deeutzy a răspuns:

Iti mananca din calciu si nu o sa te mai dezvolti normal.o sa ramai pitica si nici parul nu o sa iti mai creasca mult pentru ca se toceste...

si eu l-am avut lung si nu mai cresteam si dupa ce m-am tuns m-am inaltat repede.
succes.te pup:*:*

6 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Nu cred ca afecteaza sanatatea doar aspectul happy esti inchisa in ceva turn si il astepti pe Fat-Frumos sau d c nu te tunzi? laughing te-a inspirat Rapunzeel?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu poate afecta dat parul iti ia din vitamine ca sa creasca happy

| razwan3l a răspuns:

Nu in nici intr-un fel eventual daca te asezi pe el o sa iti para rau ca te tragi singura de partonguetonguetonguelaughinglaughinglaughinglaughing

| bony a răspuns:

Stay linistita nu afectezi cu nimic rau organismul dar iti poate lua din calcemie...

| elena_2768 a răspuns:

Deeutzy cum poti sa minti in halul asta ai 3 ani? rolling on the floor)))) auzi tu, dupa ce s-a tuns s-a inaltat. mai fata tinadragutza unde locuiesti la tara? nu se mai poarta parul lung de cand era bunica fata tanara. tundeti-l odata cred ca esti oribila sigur nu ai prieten nu? daca vrei sa-l tii lung cred ca pana la mijloc este de ajuns, si-asa e mult. doamne auziti voi oameni buni. fata are 1 45 m si parul 1 30 m rolling on the floor))))))))))))))))))))))))) tare as fi curioasa sa vad o poza cu tinelaughing)))

| Francescutza_5452 a răspuns:

NU dar in ritmul asta tot ce s-ar putea intampla rau ar fi sa te asezi p el...laughing