| Alissa11 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai aiurea doar pentru fete: Cand cresc sanii mai mari atunci cand porti sutien de cand is mici sau cand nu porti sutien mai deloc...Am auzit ca daca nu porti sutien ti se lasa in jos ca la capre si nah e cam aiurea..Deci fetelor cum sa procedez.Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| enola11pink a răspuns:

Da e drept că se lasă în jos, ele oricum se lasă, dar dacă laşi sutienul rişti mai mult...şi sînii nu contează porţi sutien sau nu ele cresc cît le e dat, dar trebuie să ai grijă şi cum legi sutienul ca să nu aducă daune sînilor să fie comfortabili...winking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii nu se lasa daca nu porti sutien, pentru ca au ei musculatura care sa ii sustina. Sutienul e doar un "ajutor" in cazul in care ii ai prea mari si sunt grei sau daca faci sport (e bine sa porti).
Eu consider ca este nevoie de sutien pentru cele cu sanii mari si cele care au copii. In rest, e bine cum e de la mama natura.

| Ella3133 a răspuns:

Cel mai bine e fara sutien, bustiera mai merge, dar sutien nuwinking

| Deyutza1039 a răspuns:

Cresc daca nu porti sutien deloc...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| xKathrinexD a răspuns:

Porti bustiera cand sani sunt mici.
Atunci cand incep sa creasca si sunt cam mari iti pui sutienul.(daca te-ai dezvoltat mai repede, ti-l pui mai repede). Daca nu porti sutien atunci cand este nevoie ti se lasa sanii cea ce este cam neplacut pentru tine cand cresti.

Funda?