| LovelyAnna a întrebat:

Am aproape 14 ani si am sanii destul de mari pentru varsta mea si sunt nevoita sa port sutien, dar am auzit ca daca il porti mai tot timpul nu iti mai cresc sanii si ti se lasa. Este adevarat?

4 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Nu este adevart! Aceasta prostie ca ti se lasa sanii trebuie oprita! Mama mea poarta sutien de la 13 ani si are niste sani frumosi (ca sa zic asa) pentru 37 de ani (mentionez ca a mai avut si 3 copii) eu port sutien de la 10 ani (am avut la ce B80 la 10 ani) Deci iti recomand cu incredere sa porti in fiecare zi sutien! (nu si noaptea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Total fals.

| selysol a răspuns:

Eu am auzit tocmai contrariul ca daca nu porti sutien se lasa si cresc o gramada ( acum depinde de fata ) si daca porti sutien nu cresc mari mari si se formeaza dupa sutien acum nu stiu cum o fi laughinglaughing sper ca te-am ajutat putinbig grin

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Poarta o bustiera, ii face sa apra mai mici decat cu sutienul si le permite sa isi pastreze o forma mai frumoasa, nu se lasa mai mult decat is nevoiti dat fiind cu cat is mai mari cu atat devin mai grei ceea ce rezulta faptul ca se lasa.