| Florin7255 a întrebat:

Sunt brunet(parul negru) cu ochii albastrii si as vrea sa stiu si eu stil vestimentar sa adopt. Cu ce culori ar trebui sa ma imbrac, ce combinatii sa folosesc. Nu prea ma pricep sa imi potrivesc hainele si as vrea sa ma ajutati! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AngoOra a răspuns:

Dupa cate cred eu, ti-ar sta bine cu camasi sau bluze in carouri cu bleu, alb si negru.si la pantaloni nu ma pricep tongue cred ca pentru orice baiat, cei mai potriviti ar fi jeansi.aici alegi tu daca ii vrei mai largi mai inchisi etc etc... ti-am spus, culorile care te avantajeaza ar fi:-rosu si negru
-alb, bleu si negru
dar asta nu inseamna ca trebuoe sa porti numai aceste culori, eu ti-am spus parerea mea, acum alegerea iti apartine florinwinking

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Hainele nu le sortezi dupa culoarea ochilor. Poti purta ce vrei si ce te reprezinta, mai ales. happy

| Deea a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu haine cat mai cool adica tricouri nu din alea de care purta ghiorghe de la tara acum 100 de ani. Cu cat mai faine animeuri si scrisuri misto.

| Blake1 a răspuns:

Wow tare. e ciudat totusithinking nu ar trebui sa fii blond? sau sa ai ochii caprui?

| Muzika a răspuns:

Ochi albastri zici:X? pai negru si albastru:X
sau rozlaughing glmhappy