| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU! Pielea mea este foarte alba, parul blond aluna, ochii cand verzi cand albastrii, am pistrui pe nas si mai putini pe obraji, Ce culori ar trebui sa aiba hainele pe care le imbrac?

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Iti sta bine cu culori mai inchise.tu fiind destul de alba, iti dai seama ca albul nu e chiar culoarea care iti vine cel mai bine.sau galbenul.incearca nuante inchise de rosu,mov,verde, albastru(inchis), chiar si negrul iti va veni foarte bine.

| bellamihaela a răspuns:

Atunci când te machiezi, alege culorile reci, în tonuri de albastru sau argintiu. În ceea ce privește vestimentația, alege nuanțe de zmeură, prună, roșu cupru, albastru turcoaz, galben lămâie, alb gălbui și tonurile de gri. Trebuie să eviți oranjul, turcoazul și verdele palid. Când îți alegi accesoriile, optează pentru bijuteriile din aur alb sau argint, cu diamante și rubine. Acestea ți se potrivesc mult mai bine decât cele din aur galben. funda? :X

| AnnaMaria1999 a răspuns:

Poi diferite combinatii : Alb cu Negru, Verde cu Roz, Galben cu Rosu, Albastru cu Maro.etc. Te poti imbraca in diferite culori! dar niciodata sa nu te imbraci in : rosu cu alb sau roz cu negru sau culori din astea mai spre rosuu. Incearca sa porti mai mult alb, negru, albastru, verde, maro-mai putin happy :*

funda? happy