| Anda1197 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. pentru cei ce a-ti mai folosit. Uleiul de ricin se aplica pe parul uscat, sau umed? cat sa folosesc? puppy dog eyes. fuuuundaa :* P.S. Am parul putin mai jos de umeri :X

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Pe parul uscat. Folosesti cat sa fie dat pe tot scalpul. Dupa cateva ore faci baie

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pe parul uscat aplici la radacina cateva picaturi de ulei, masezi si lasi sa actioneze peste noapte iar dimineata te speli pe cap.

| ArrianaM a răspuns:

Buna! eu nu aplic regulat ulei de ricin, ci doar cand am mai mult timp liber pentru a sta cu prosopul in cap. Umezesti parul simasezi cu ulei de ricin radacine firelor, dar si firul de par, si apoi iti pui un prosop caldut pe cap si stai cateva ore cu el asa, apoi te speli pe cap.La mine a dat rezultate

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Buna!
Si eu folosesc ulei de ricin. Il aplic pe parul uscat (si pe scalp si pe lungimea parului) si il las sa actioneze cateva ore sau chiar peste noapte. Iar apoi dimineata ma spal pe cap si gatahee hee
happy

| SORi16 a răspuns:

Buna, eu folosesc ulei de ricin dar ju regulat.Ma dau noaptea inainte sa ma culc si imi pun un prosop in cap. Dimineata cand ma trezesc ma spal pe cap dar nu mai dau vcu balsam.Tratamentul il folosesti pana crezi ca da roade. Mult noroc