| anonim_4396 a întrebat:

M-am pensat de cateva saptamani.
Deja au inceput sa se vada.
De 2 zile m-am dat cu ulei de ricin pe spranceana...
Doar pe una fiindca una am luat-o putin mai subtire decat cealalta.
In inca 4 zile am sanse sa nu se mai observe diferenta intre ele?
P.S Una e si mai deasa decat cealalta!
Funda!

2 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

Da desigur!
Date si in urmatoarele 2 zile cu ulei de ricin si nu se vor abseva diferenta de loc intre ele.happy

| Xellita a răspuns:

Lasa-le sa creasca pe aman2 in ritmul lor normal si dupa le pensezi inca odata normal, sau te duci la un salon, 7 lei nu sunt multi bani, cat dai pe pensat. Asa am patit si eu, de fapt de obicei patesc asa, o las pe sora mea mai mare sa mi le regleze ea, cand vine acasa...