| AntiManeleProRap a întrebat:

Din greseala mi-am taiat din spranceana cu foarfeca, dati-mi un raspuns, cand creste la loc, am taiat cam mult din firele alea si am gol, nu-mi ziceti de creion sau ulei de ricin, normal, in cat timp v-a creste, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FetitaDeCiocolata a răspuns:

Alaughing),stiu faza, asta am facut si eu pe la vreo 8-9 ani...Aoleu m-am speriat rauhee heeDar daca esti copil nu este nimic doar sa nu spui ca ti'ai taiat din jos(ma rog de acolo am taiat si eu odt)Pai daca numai esti minor am auzit ca cica este altfel si iti cresc ca niste tepistraight facePai mie mi-a crescut cam intr-o luna cat de cat, nu te ingrijora precum mine, nu e nimic asa de grav. Funda?

| AntiManeleProRap explică (pentru FetitaDeCiocolata):

Cum adica "sper ca nu ti-ai taiat din jos"?

| FetitaDeCiocolata a răspuns (pentru AntiManeleProRap):

Ziceam si eu, asa am facut si eu pe la vreo 8-9 anihee heeAdica sa tai din partea de jos a sprancenei dar nu te ingrijora nu este nimic grav intr-o luna sau in cateva sap. va fi aproape la fel.Dar numai face prostii din astea, eu nu am stiut atunci eram mai micuta dar tu nu pari asa ca sa fim mai seriosihee hee.PuP!