| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, stiu ca pare cam stupid dar asta e.Sunt baiat si mi-se pare ca am fata de copil, am capul maricel si putin rotund, par mai mic decat sunt.As putea sa fac ceva ca sa nu mai fiu asa (arat cam ca si un chinez)?

3 răspunsuri:
| Pinky_4803 a răspuns:

Oh ce bine ca nu sunt baiat.De erai fata iti recomandam sa-ti tapezi putin parul si sa te machiezi. Dar asa...nu stiu crede-ma. Lasa-ti parul putin mai lung. Cumpara-ti haine mai mature.Vezi si partea buna a lucrurilor. Macar vei arata mai tanar happy Si eu am o aliura de asiatica, si pot sa spun ca am si barbia mare si capul patratos, dar asta este.Nu suntem singurii...

| Andra_3307 a răspuns:

Iti dua ID-ul si imi trimiti o poza apoi iti zic daca esti uratwinking...cu totul ca Dumnezeu ne-a facut pe toti dupa chipul si asemanarea lui si nu prea cred ac esti uratwinking. Justin Biebera re 17 ani(parca)big grin.si are fata de copil.laughing. nu cred ca esti as aurat:p...lady.andraa(ID)

| KatyKat a răspuns:

Nu trebuie să spui așa lucruri despre tine, cred că ești foarte drăguț și aș dori să știu câți ani ai poate vorbim și vedem noi ce. Dar totuși să îți răspund la întrebare: poți face multe exerciții fizice, să dansezi(ajută foarte mult la dezvoltarea fizică), să fugi, să sari, să te ridici la bară, chestii pentru băieți!