| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare stupida dar... Oare as putea face cumva sa am capul mai rotund?laughingnu injuratirolling on the floor

9 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Nu se poate!hee hee

| deejayra a răspuns:

Du-te la polizor

| Andreeagen a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa kllass are dreptate. corpul in general se formeaza cand esti mic si e bine atunci cand e mic sa masezi copilul in anumite moduri mai ales in timpu baii sa ii masezi mainiile, picioarele etc... ca sa se dezvolte si chestii din astea acum deja e mult prea tarziuhappy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Si la care cap te referi thinking

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

@bent0108 are drepate care cap?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| kllass a răspuns:

Nu mai poti face nimic.Capul se formeaza cind esti copil mic.Pe baiatul meu am avut grija cind era mic sa-l pun sa doarma si pe spate si pe lateral. Daca ai capul putin oval este din cauza faptului ca ai dormit mult prea mult pe o parte atunci cind erai bebelus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu pun o intrebare stupida...care cap? Nu injurati, va rog... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai rotund decat rotund... thinking