| happy05 a întrebat:

Am si eu o problema...trebuie sa ma fac cu placa in fiecare zi, Dupa ce imi spal parul seara si il usuc bine, dimineata ma trezesc cu el ondulat(nu in sensul bun al cuvantuluilaughing ) si imi sta bretonu in ochi si orice as face nu sta de nici un fel, dar daca il indrept totul e super ok.nu stiu ce sa mai fac nu mai vreau sa folosesc placa pentru ca deja mi s-a cam ars parul. daca il prind sus in coada in 4 ore se face urat, si pana ma spal data viitoare trebuie sal tin numai prins pentru ca prinde forma elasticului si se vede urat nu stiu ce sa-i mai fac.sugestiibatting eyelashes? funditabig grin

4 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Nu mai folosii placa, ci feonul` happy

| alis_4916 a răspuns:

Ceva simplu si usor, cauta un coafor bun indreapta-l permanent ( desigur ca da dure vreo 5 luni ) nu este foarte scump, insa in primle zile parul iti va mirosi ingrozitor dar pe urma trece happy

| MiaXD a răspuns:

Pai. dupa ce am citit, eu cred ca ai parul lung. Ai putea sa mergi la coafor sa te tunzi la breton sau te tunzi cu parul scurt.;].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sa stii ca ai putea sa-ti prinzi bretonul cu o clama si ai putea sa-ti faci coada jos adica nu neaparat in sus... dar faci cum vreihappy