| CurcubeulColorat a întrebat:

Maine vreau sa ma indrept cu placa si nu stiu cum sa-l prind noaptea ca sa nu-si revina la forma lui (ondulat). Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| katherinne a răspuns:

Prindel intr-o coada la spate si dimineata daca se onduleaza il mai indrepti putin pe alocuri(numai sa nu strangi tare coada cu elasticul!). Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Nicoleta_1732 a răspuns:

Daca il prinzi o sa stea asa prins urmatoarea zi. eu zis sa til lasi pe spate sau sa iti faci o coada care sa o prinzi toata cu prinzatori