| xyz111 a întrebat:

Am tenul cald,putin bronzat,ochi caprui,parul il am natural saten. vreau sa ma vopsesc, ce culoare m-ar prinde cel mai bine?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca un ciocolatiu deschis

| Derp02 a răspuns:

Dacă ai ochii căprui, cel mai bine te prind nuanţele maronii.

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Ar merge un blond-auriu/saten..roscat.

| SPaul203 a răspuns:

Fa-ti varfuri blonde happy

| Cimpoca_Razvan_1999 a răspuns:

Dacă ai ochii căprui, cel mai bine te prind nuanţele maronii, de chihlimblar care să-ţi pună în evidenţă trăsăturile.Totusi nu ezita sa incerci sa te faci bruneta, nu e chiar cea mai buna alegere totusi. Vara aceasta se poarta naturalul, ramane alegerea ta, parerea mea un maroniu, care sa iti scoata ochii si fata in evidentawinking. Toate cele bune :*