| mirunik2you a întrebat:

Am tenul masliniu ar fi bine sa imi fac breton sau ma inchide la fata? Vreau sa fac o schimbare la mine.

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Eu zic sa te filezi si sa-ti faci breton intr-o parte nu drept.O prietena de-a mea are tenul masliniu si are breton pe o parte si parul lung si filat si ii sta foarte bine big grin Fundita? happy

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu-ti face breton drept. Te va inchide la ten I don't want to see stiu ce zic. Daca vrei o schimbare, dă-ti bretonul asa lung cum e intr-o parte.

| Georg13 a răspuns:

Mie mi se pare ok happy

| FashionQueen a răspuns:

Nu e rau sa incerci! Si eu am tenul masliniu si nu mi se pare ca ma inchide. thinking Il am de vreo 1 an.

| mirunik2you explică:

Dar cum il ai drept sau pe o parte?