| MescaMascalina a întrebat:

Parul blond inchide tenul? Daca am tenul masliniu, il va accentua mai mult?

Răspuns Câştigător
| Bruneticaa a răspuns:

Blondul deschide tenul, incearca sa te vopsesti un ciocolatiu sau un brunet v-a accentua trasaturile fetei, te-am pupat :*

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dimpotriva, dar parul blond merge la un ten deschis ( incearca culoarea castaniu inchis cu suvite mai deschise )

| MihaDiva a răspuns:

Nu! Din contra iti va da un aspect mai deschis tenului asta stiu din propria experienta. parul brunet face ca tenul sa para mai ciocolatiu iar blondul dechide tenul :*

| Avaya a răspuns:

Poti sa incerci asahappy iti faci o poza si o bagi in photoscape si iti schimb culoarea parului pana gasesti ceva ce iti place sper sa fie folositorhappy