| AnnMccoy a întrebat:

Hello! Vara asta vreau sa ma vopsesc...Am tenul masliniu. Ce nuante imi sugerati? Fundaa:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde si ce stil ai, insa cred ca ti-ar sta bine cu un blond cam cum are Beyonce. Nu prea blond, dar nici saten. Asta in caz ca te atrage blondul. Ai mai putea incerca o nuanta de ciocolata, cam cum are Penelope Cruz. Depinde si ce culoare au ochii.

| Renes a răspuns:

Ahaha,aşa e şi tenul meu. Eu am părul brunet maroniu şi mă vopsesc roşcat. Un roşcat normal un pic mai maroniu. puppy dog eyes